Starling

23 гри за 2026 рік · 38 загалом · остання гра 26 вер 2026
1 турнір ·1× переможець
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 75.0% (3/4) — 4 гри · мало
Доп/гру 0.15 за 4 гри — 4 гри · мало
Мирний 50.0% (1/2) — 2 гри · мало
Мафія 100.0% (2/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 23
Win-rate 56.5% 13/23
Бали 15.20 з них 2.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 71.4% 5/7
дон 50.0% 1/2
мирний 46.2% 6/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 56.5%
мафія 7 30.4%
дон 2 8.7%
шериф 1 4.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Newbie's Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Newbie's Cup
У середньому топ-10.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 1 з 10

Останні турніри

1 з 10 перемога
Newbie's Cup 10 грудня 2023 · AML · Монреаль ігор 8 · перемог 4 · бали 8.23 · допи +3.70 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · №29041
Найбільший штраф
−0.50 · №26727

Активність

8 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 2 8.7% 100.0% 2/2
2 1 4.3% 0.0% 0/1
3 4 17.4% 50.0% 2/4
4 1 4.3% 0.0% 0/1
5 2 8.7% 50.0% 1/2
6 2 8.7% 50.0% 1/2
7 2 8.7% 0.0% 0/2
8 4 17.4% 75.0% 3/4
9 1 4.3% 0.0% 0/1
10 4 17.4% 100.0% 4/4
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 2 15.4% 0.0% 0/2
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 1 7.7% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 42.9% 100.0% 3/3
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.