Мирный

36 ігор за 2026 рік · 64 загалом · остання гра 11 жов 2026
Saint-Jerome, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 53.8% (7/13) — 13 ігор · мало
Доп/гру 0.15 за 13 ігор — 13 ігор · мало
Мирний 50.0% (4/8) — 8 ігор · мало
Шериф 66.7% (2/3) — 3 гри · мало
Мафія 0.0% (0/1) — 1 гра · мало
Дон 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 36
Win-rate 55.6% 20/36
Бали 23.60 з них 3.60 допами Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 62.5% 5/8
шериф 60.0% 3/5
мирний 50.0% 11/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 61.1%
мафія 8 22.2%
шериф 5 13.9%
дон 1 2.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 Монреальтерс
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 9 з 10

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Монреальтерс 9 листопада 2025 · AML · Монреаль ігор 10 · перемог 4 · бали 4.41 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
36 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №26498

Активність

7 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 5 13.9% 60.0% 3/5
2 2 5.6% 100.0% 2/2
3 4 11.1% 75.0% 3/4
4 3 8.3% 100.0% 3/3
5 2 5.6% 50.0% 1/2
6 1 2.8% 0.0% 0/1
7 5 13.9% 40.0% 2/5
8 4 11.1% 75.0% 3/4
9 6 16.7% 33.3% 2/6
10 4 11.1% 25.0% 1/4
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 13.6% 33.3% 1/3
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 1 4.5% 100.0% 1/1
4 3 13.6% 100.0% 3/3
5 1 4.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 18.2% 50.0% 2/4
8 1 4.5% 0.0% 0/1
9 4 18.2% 25.0% 1/4
10 4 18.2% 25.0% 1/4
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 25.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 2 25.0% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.