Mao

6 ігор за 2026 рік · 42 загалом · остання гра 11 жов 2026
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 83.3% (5/6) — 6 ігор · мало
Доп/гру 0.13 за 6 ігор — 6 ігор · мало
Мирний 80.0% (4/5) — 5 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 6
Win-rate 83.3% 5/6
Бали 5.97 з них 0.80 допами Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мирний 80.0% 4/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 83.3%
шериф 1 16.7%
мафія 0 0.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Монреальтерс

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Монреальтерс
У середньому топ-30.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 3 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Монреальтерс 9 листопада 2025 · AML · Монреаль ігор 10 · перемог 7 · бали 8.55 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
6 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · №29155

Активність

1 ігровий день
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
6 ігор · частки рахуються від них
1 2 33.3% 100.0% 2/2
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 33.3% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 40.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.