Kapibara

51 гра за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 12 жов 2026
Montreal, QC, Canada
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 35.3% (6/17) 50.0% (1/2) 17 ігор
Доп/гру 0.01 за 17 ігор 0.00 за 2 гри 17 ігор
Мирний 33.3% (4/12) 0.0% (0/1) 12 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 33.3% (1/3) 100.0% (1/1) 3 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 51
Win-rate 41.2% 21/51
Бали 22.27 з них 1.40 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.6% 5/9
шериф 50.0% 5/10
дон 50.0% 1/2
мирний 33.3% 10/30

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 58.8%
шериф 10 19.6%
мафія 9 17.6%
дон 2 3.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
51 гра
Максимум допів за гру
+0.50 · №27579

Активність

10 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
51 гра · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 9.8% 20.0% 1/5
3 6 11.8% 50.0% 3/6
4 7 13.7% 42.9% 3/7
5 6 11.8% 16.7% 1/6
6 7 13.7% 57.1% 4/7
7 7 13.7% 71.4% 5/7
8 6 11.8% 16.7% 1/6
9 5 9.8% 40.0% 2/5
10 2 3.9% 50.0% 1/2
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 13.3% 25.0% 1/4
3 5 16.7% 40.0% 2/5
4 3 10.0% 66.7% 2/3
5 5 16.7% 20.0% 1/5
6 3 10.0% 0.0% 0/3
7 4 13.3% 75.0% 3/4
8 3 10.0% 0.0% 0/3
9 2 6.7% 50.0% 1/2
10 1 3.3% 0.0% 0/1
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 2 20.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 3 30.0% 66.7% 2/3
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 2 20.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 2 22.2% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.