Lynx

23 гри за 2026 рік · 140 загалом · остання гра 12 жов 2026
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 100.0% (2/2) — 2 гри · мало
Доп/гру 0.30 за 2 гри — 2 гри · мало
Мафія 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Дон 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 23
Win-rate 56.5% 13/23
Бали 14.95 з них 1.70 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.50 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 60.0% 9/15
мафія 60.0% 3/5
дон 50.0% 1/2
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 65.2%
мафія 5 21.7%
дон 2 8.7%
шериф 1 4.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 41 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 10 Монреальтерс
У середньому топ-62.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 6 з 10
2023 1 0 7 з 10
2022 1 0 8 з 12

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
Монреальтерс 9 листопада 2025 · AML · Монреаль ігор 10 · перемог 4 · бали 5.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —
11 з 20 топ-55.0%
Soulful Toronto Cup 2025 11–12 жовтня 2025 · AML · Торонто ігор 10 · перемог 4 · бали 5.65 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 2
7 з 10 топ-70.0%
Зимний мини-кубок Big 10 2023 19 лютого 2023 · AML · Монреаль ігор 10 · перемог 6 · бали 9.00 · допи +3.00 · штраф — · ПУ 1
8 з 12 топ-66.7%
Coupe De la Fleur de Lys 11–12 червня 2022 · AML · Монреаль ігор 11 · перемог 6 · бали 5.20 · допи +0.20 · штраф −1.00 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Максимум допів за гру
+0.50 · №26324

Активність

6 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 3 13.0% 100.0% 3/3
3 1 4.3% 0.0% 0/1
4 5 21.7% 40.0% 2/5
5 7 30.4% 57.1% 4/7
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 4.3% 100.0% 1/1
9 1 4.3% 100.0% 1/1
10 3 13.0% 66.7% 2/3
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 3 20.0% 100.0% 3/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 26.7% 50.0% 2/4
5 2 13.3% 50.0% 1/2
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 20.0% 66.7% 2/3
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 3 60.0% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 100.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.