Vader666

32 гри за 2026 рік · 71 загалом · остання гра 12 жов 2026
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 57.9% (11/19) — 19 ігор
Доп/гру -0.05 за 19 ігор — 19 ігор
Мирний 50.0% (7/14) — 14 ігор · мало
Мафія 100.0% (3/3) — 3 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 32
Win-rate 53.1% 17/32
Бали 16.44 з них −0.20 допами · штраф віднято Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 83.3% 5/6
мирний 47.6% 10/21
дон 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 65.6%
мафія 6 18.8%
дон 5 15.6%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 12 Coupe De la Fleur de Lys
У середньому топ-83.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 10 з 12

Останні турніри

10 з 12 топ-83.3%
Coupe De la Fleur de Lys 11–12 червня 2022 · AML · Монреаль ігор 11 · перемог 3 · бали 3.65 · допи +−0.15 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №27577
Найбільший штраф
−0.50 · №29038

Активність

5 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 3 9.4% 33.3% 1/3
2 4 12.5% 75.0% 3/4
3 1 3.1% 0.0% 0/1
4 4 12.5% 25.0% 1/4
5 1 3.1% 100.0% 1/1
6 5 15.6% 80.0% 4/5
7 8 25.0% 37.5% 3/8
8 1 3.1% 100.0% 1/1
9 4 12.5% 50.0% 2/4
10 1 3.1% 100.0% 1/1
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 14.3% 33.3% 1/3
2 2 9.5% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 14.3% 0.0% 0/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 19.0% 75.0% 3/4
7 4 19.0% 25.0% 1/4
8 1 4.8% 100.0% 1/1
9 3 14.3% 66.7% 2/3
10 1 4.8% 100.0% 1/1
роль ще не випадала
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 33.3% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 50.0% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.