Василиса_

23 гри за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 12 жов 2026
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 41.2% (7/17) — 17 ігор
Доп/гру 0.05 за 17 ігор — 17 ігор
Мирний 36.4% (4/11) — 11 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 33.3% (1/3) — 3 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 23
Win-rate 39.1% 9/23
Бали 9.00 з них 0.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 2/2
мирний 35.7% 5/14
дон 33.3% 1/3
мафія 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 60.9%
мафія 4 17.4%
дон 3 13.0%
шериф 2 8.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · №29038
Найбільший штраф
−0.50 · №29046

Активність

4 ігрові дні
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 2 8.7% 100.0% 2/2
3 3 13.0% 0.0% 0/3
4 1 4.3% 0.0% 0/1
5 1 4.3% 100.0% 1/1
6 3 13.0% 0.0% 0/3
7 3 13.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 5 21.7% 80.0% 4/5
10 4 17.4% 25.0% 1/4
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 3 21.4% 0.0% 0/3
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 14.3% 0.0% 0/2
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 28.6% 75.0% 3/4
10 2 14.3% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.