Veritas

39 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 12 жов 2026
Montreal, QC, Canada
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 30.0% (3/10) — 10 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 10 ігор — 10 ігор · мало
Мирний 25.0% (1/4) — 4 гри · мало
Шериф 0.0% (0/1) — 1 гра · мало
Мафія 33.3% (1/3) — 3 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 39
Win-rate 35.9% 14/39
Бали 14.70 з них 0.70 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 42.9% 3/7
мирний 36.4% 8/22
шериф 33.3% 1/3
дон 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 56.4%
мафія 7 17.9%
дон 7 17.9%
шериф 3 7.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
39 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №29167

Активність

8 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 5 12.8% 40.0% 2/5
2 2 5.1% 0.0% 0/2
3 5 12.8% 60.0% 3/5
4 3 7.7% 33.3% 1/3
5 5 12.8% 20.0% 1/5
6 3 7.7% 33.3% 1/3
7 5 12.8% 40.0% 2/5
8 7 17.9% 57.1% 4/7
9 1 2.6% 0.0% 0/1
10 3 7.7% 0.0% 0/3
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 18.2% 25.0% 1/4
2 2 9.1% 0.0% 0/2
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 1 4.5% 100.0% 1/1
5 2 9.1% 0.0% 0/2
6 1 4.5% 0.0% 0/1
7 3 13.6% 33.3% 1/3
8 5 22.7% 80.0% 4/5
9 1 4.5% 0.0% 0/1
10 1 4.5% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 50.0% 1/2
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 42.9% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.