Лилия

28 ігор · остання гра 9 гру 2023
Cupertino, CA, USA · домашній клуб — Incognito Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 грудня 2023, Last Chance West Coast.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 28 клубні 3 · турнірні 25
Win-rate 53.6% 15/28
Бали 18.43 з них 4.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мафія 66.7% 4/6
мирний 44.4% 8/18
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 64.3%
мафія 6 21.4%
дон 3 10.7%
шериф 1 3.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Last Chance West Coast
3 1× третє місце Tusa SF #1

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Last Chance West Coast
У середньому топ-39.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 2 0 2 з 10
2022 2 0 3 з 11

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Last Chance West Coast 9 грудня 2023 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 7.13 · допи +3.00 · штраф — · ПУ 1
—
Sacramento Spring Mini-Cup 26 травня 2023 · AML ігор 1 · перемог 1 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Sacramento Mask 17 грудня 2022 · AML ігор 9 · перемог 4 · бали 4.20 · допи — · штраф — · ПУ 2
3 з 11 топ-27.3%
Tusa SF #1 2 жовтня 2022 · AML · Сан-Хосе ігор 8 · перемог 4 · бали 4.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
20 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · Last Chance West Coast
Найбільший штраф
−0.70 · №10509

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 6 21.4% 50.0% 3/6
2 2 7.1% 100.0% 2/2
3 3 10.7% 33.3% 1/3
4 2 7.1% 100.0% 2/2
5 3 10.7% 100.0% 3/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 10.7% 0.0% 0/3
8 1 3.6% 100.0% 1/1
9 5 17.9% 40.0% 2/5
10 3 10.7% 33.3% 1/3
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 16.7% 33.3% 1/3
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 2 11.1% 50.0% 1/2
4 2 11.1% 100.0% 2/2
5 1 5.6% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 11.1% 0.0% 0/2
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 4 22.2% 25.0% 1/4
10 2 11.1% 0.0% 0/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.