Sandra

39 ігор за 2026 рік · 210 загалом · остання гра 4 вер 2026
1 турнір ·1× переможець
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Maf is...
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 100.0% (2/2) 62.5% (10/16) 2 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 2 гри 0.03 за 16 ігор 2 гри · мало
Мирний 100.0% (1/1) 55.6% (5/9) 1 гра · мало
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія — 75.0% (3/4) 0 ігор
Дон 100.0% (1/1) 100.0% (2/2) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 39
Win-rate 64.1% 25/39
Бали 41.20 з них 5.20 допами Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мирний 75.0% 18/24
мафія 37.5% 3/8
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 61.5%
мафія 8 20.5%
шериф 4 10.3%
дон 3 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Ski Resort Mini Cup - Denver,CO

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 12 Ski Resort Mini Cup - Denver,CO
У середньому топ-8.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 1 з 12

Останні турніри

1 з 12 перемога
Ski Resort Mini Cup - Denver,CO 30 листопада 2024 · AML · Денвер ігор 7 · перемог 7 · бали 9.60 · допи +2.60 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
39 ігор
Максимум допів за гру
+1.20 · №27232

Активність

14 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 5 12.8% 80.0% 4/5
2 6 15.4% 66.7% 4/6
3 5 12.8% 40.0% 2/5
4 3 7.7% 66.7% 2/3
5 3 7.7% 33.3% 1/3
6 1 2.6% 100.0% 1/1
7 3 7.7% 100.0% 3/3
8 4 10.3% 75.0% 3/4
9 5 12.8% 60.0% 3/5
10 4 10.3% 50.0% 2/4
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 20.8% 80.0% 4/5
2 5 20.8% 80.0% 4/5
3 2 8.3% 50.0% 1/2
4 3 12.5% 66.7% 2/3
5 1 4.2% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 8.3% 100.0% 2/2
8 3 12.5% 100.0% 3/3
9 1 4.2% 100.0% 1/1
10 2 8.3% 0.0% 0/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 50.0% 0.0% 0/2
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 4 50.0% 50.0% 2/4
10 1 12.5% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.