Математик

47 ігор за 2026 рік · 393 загалом · остання гра 28 жов 2026
West Sacramento, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (1/3) 76.9% (10/13) 3 гри · мало
Доп/гру 0.10 за 3 гри 0.14 за 13 ігор 3 гри · мало
Мирний 33.3% (1/3) 66.7% (4/6) 3 гри · мало
Шериф — 100.0% (2/2) 0 ігор
Мафія — 50.0% (1/2) 0 ігор
Дон — 100.0% (3/3) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 47 клубні 37 · турнірні 10
Win-rate 61.7% 29/47
Бали 53.40 з них 13.60 допами Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
мирний 64.3% 18/28
мафія 55.6% 5/9
дон 50.0% 3/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 59.6%
мафія 9 19.1%
дон 6 12.8%
шериф 4 8.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Christmas Mini Cup 2024

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 20 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 11 Christmas Mini Cup 2024
У середньому топ-33.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 4 з 10
2024 1 0 3 з 11

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
Maf is 2025 final 15 березня 2026 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 6 · бали 20.50 · допи +4.50 · штраф — · ПУ 1
3 з 11 топ-27.3%
Christmas Mini Cup 2024 21 грудня 2024 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 4 · бали 9.73 · допи +5.60 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
47 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+1.20 · №27884

Активність

11 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
47 ігор · частки рахуються від них
1 4 8.5% 100.0% 4/4
2 4 8.5% 25.0% 1/4
3 6 12.8% 50.0% 3/6
4 8 17.0% 50.0% 4/8
5 7 14.9% 42.9% 3/7
6 5 10.6% 80.0% 4/5
7 6 12.8% 50.0% 3/6
8 4 8.5% 100.0% 4/4
9 2 4.3% 100.0% 2/2
10 1 2.1% 100.0% 1/1
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 7.1% 100.0% 2/2
2 3 10.7% 33.3% 1/3
3 2 7.1% 100.0% 2/2
4 5 17.9% 40.0% 2/5
5 5 17.9% 60.0% 3/5
6 5 17.9% 80.0% 4/5
7 3 10.7% 33.3% 1/3
8 1 3.6% 100.0% 1/1
9 1 3.6% 100.0% 1/1
10 1 3.6% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 50.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 3 33.3% 100.0% 3/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 2 33.3% 50.0% 1/2
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.