Vegas

73 гри ·клубні ігри · остання гра 7 тра 2025
Chicago, IL, USA · домашній клуб — MAFIA FOREVA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 травня 2025, MAFIA FOREVA.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 73
Win-rate 37.0% 27/73
Бали 46.60 з них 20.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.50 4 ПУ
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 72.2% 13/18
дон 50.0% 1/2
шериф 28.6% 2/7
мирний 23.9% 11/46

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 46 63.0%
мафія 18 24.7%
шериф 7 9.6%
дон 2 2.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
37 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №20048
Найбільший штраф
−0.50 · №20369

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
73 гри · частки рахуються від них
1 9 12.3% 11.1% 1/9
2 9 12.3% 44.4% 4/9
3 9 12.3% 33.3% 3/9
4 10 13.7% 30.0% 3/10
5 13 17.8% 23.1% 3/13
6 4 5.5% 50.0% 2/4
7 6 8.2% 50.0% 3/6
8 5 6.8% 60.0% 3/5
9 8 11.0% 62.5% 5/8
10 0 0.0% — жодного разу
46 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 15.2% 14.3% 1/7
2 4 8.7% 25.0% 1/4
3 7 15.2% 28.6% 2/7
4 7 15.2% 14.3% 1/7
5 6 13.0% 0.0% 0/6
6 4 8.7% 50.0% 2/4
7 2 4.3% 0.0% 0/2
8 3 6.5% 33.3% 1/3
9 6 13.0% 50.0% 3/6
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 3 42.9% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 11.1% 0.0% 0/2
2 4 22.2% 75.0% 3/4
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 4 22.2% 50.0% 2/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 16.7% 100.0% 3/3
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 2 11.1% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.