Nikó

26 ігор за 2026 рік · 180 загалом · остання гра 28 жов 2026
Roseville, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 25.0% (1/4) 42.9% (3/7) 4 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 4 гри 0.00 за 7 ігор 4 гри · мало
Мирний 50.0% (1/2) 0.0% (0/2) 2 гри · мало
Шериф 0.0% (0/1) 0.0% (0/2) 1 гра · мало
Мафія 0.0% (0/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало
Дон — 100.0% (2/2) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 26 клубні 16 · турнірні 10
Win-rate 46.2% 12/26
Бали 24.30 з них 2.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 4/6
мирний 50.0% 7/14
мафія 50.0% 1/2
шериф 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 53.8%
дон 6 23.1%
шериф 4 15.4%
мафія 2 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Mini Money Cup #2

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 40 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 12 Mini Money Cup #2
У середньому топ-58.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 9 з 10
2024 1 0 7 з 20
2023 1 0 3 з 12
2022 1 0 10 з 12

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Maf is 2025 final 15 березня 2026 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 6 · бали 16.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
7 з 20 топ-35.0%
Чемпионат Северной Каролины 10 лютого – 9 березня 2024 · AML ігор 16 · перемог 7 · бали 16.90 · допи +8.23 · штраф — · ПУ 4
3 з 12 топ-25.0%
Mini Money Cup #2 18 листопада 2023 · AML ігор 7 · перемог 5 · бали 7.93 · допи +2.65 · штраф −0.63 · ПУ 2
10 з 12 топ-83.3%
Carolina Cup 2022 12–13 листопада 2022 · AML ігор 7 · перемог 3 · бали 2.57 · допи +0.30 · штраф −1.00 · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
25 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+1.00 · №27105
Найбільший штраф
−0.70 · №29331

Активність

5 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.7% 0.0% 0/2
2 2 7.7% 0.0% 0/2
3 5 19.2% 20.0% 1/5
4 4 15.4% 50.0% 2/4
5 2 7.7% 100.0% 2/2
6 1 3.8% 100.0% 1/1
7 2 7.7% 100.0% 2/2
8 2 7.7% 100.0% 2/2
9 2 7.7% 0.0% 0/2
10 4 15.4% 50.0% 2/4
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 2 14.3% 0.0% 0/2
10 2 14.3% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 75.0% 0.0% 0/3
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 33.3% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.