Houdini

121 гра · остання гра 2 сер 2025
Frisco, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 серпня 2025, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 121 клубні 114 · турнірні 7
Win-rate 59.5% 72/121
Бали 117.98 з них 45.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.37
ПУ · перший убитий 15
Середній ЛХ 1.00 14 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 76.9% 20/26
шериф 69.2% 9/13
дон 58.8% 10/17
мирний 50.8% 33/65

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 65 53.7%
мафія 26 21.5%
дон 17 14.0%
шериф 13 10.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 —

Останні турніри

—
DFWM Cup 2023. Season 1 30 квітня 2023 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 5 · бали 7.90 · допи +2.90 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
97 ігор
Найкращий місяць
червень 2023 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+1.10 · №14632
Найбільший штраф
−0.50 · №13131

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
121 гра · частки рахуються від них
1 18 14.9% 44.4% 8/18
2 24 19.8% 70.8% 17/24
3 18 14.9% 61.1% 11/18
4 13 10.7% 61.5% 8/13
5 13 10.7% 53.8% 7/13
6 13 10.7% 46.2% 6/13
7 8 6.6% 87.5% 7/8
8 4 3.3% 0.0% 0/4
9 3 2.5% 66.7% 2/3
10 7 5.8% 85.7% 6/7
65 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 15.4% 20.0% 2/10
2 10 15.4% 80.0% 8/10
3 13 20.0% 53.8% 7/13
4 6 9.2% 50.0% 3/6
5 8 12.3% 50.0% 4/8
6 8 12.3% 25.0% 2/8
7 4 6.2% 75.0% 3/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 3.1% 50.0% 1/2
10 4 6.2% 75.0% 3/4
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 4 30.8% 75.0% 3/4
3 2 15.4% 50.0% 1/2
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 15.4% 75.0% 3/4
2 5 19.2% 60.0% 3/5
3 2 7.7% 100.0% 2/2
4 4 15.4% 75.0% 3/4
5 2 7.7% 100.0% 2/2
6 3 11.5% 66.7% 2/3
7 3 11.5% 100.0% 3/3
8 1 3.8% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 7.7% 100.0% 2/2
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 17.6% 66.7% 2/3
2 5 29.4% 60.0% 3/5
3 1 5.9% 100.0% 1/1
4 2 11.8% 50.0% 1/2
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 2 11.8% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.8% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.9% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.