Tatarka

116 ігор · остання гра 20 гру 2021
Brooklyn, NY, USA · домашній клуб — Gatsby Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 грудня 2021, Gatsby Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 116 клубні 108 · турнірні 8
Win-rate 47.4% 55/116
Бали 56.72 з них 0.65 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 0.79 14 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 63.6% 7/11
мирний 52.1% 37/71
шериф 50.0% 6/12
мафія 22.7% 5/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 71 61.2%
мафія 22 19.0%
шериф 12 10.3%
дон 11 9.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 —

Останні турніри

—
VIP-MASKA 2021 · 13.03.2021 13 березня 2021 · AML · Нью-Йорк · VIP-MASKA 2021, етап 1 ігор 8 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
73 гри
Найкращий місяць
лютий 2021 — 52.9% (18/34)
Максимум допів за гру
+0.25 · №5753
Найбільший штраф
−0.50 · №5714

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
116 ігор · частки рахуються від них
1 3 2.6% 66.7% 2/3
2 8 6.9% 37.5% 3/8
3 6 5.2% 33.3% 2/6
4 18 15.5% 61.1% 11/18
5 20 17.2% 30.0% 6/20
6 13 11.2% 53.8% 7/13
7 11 9.5% 36.4% 4/11
8 14 12.1% 85.7% 12/14
9 10 8.6% 20.0% 2/10
10 13 11.2% 46.2% 6/13
71 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 4.2% 66.7% 2/3
2 2 2.8% 50.0% 1/2
3 4 5.6% 50.0% 2/4
4 12 16.9% 58.3% 7/12
5 6 8.5% 16.7% 1/6
6 7 9.9% 71.4% 5/7
7 10 14.1% 30.0% 3/10
8 9 12.7% 100.0% 9/9
9 8 11.3% 25.0% 2/8
10 10 14.1% 50.0% 5/10
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 5 41.7% 60.0% 3/5
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 8.3% 0.0% 0/1
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 9.1% 0.0% 0/2
3 2 9.1% 0.0% 0/2
4 3 13.6% 66.7% 2/3
5 6 27.3% 16.7% 1/6
6 3 13.6% 0.0% 0/3
7 1 4.5% 100.0% 1/1
8 2 9.1% 0.0% 0/2
9 2 9.1% 0.0% 0/2
10 1 4.5% 100.0% 1/1
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 27.3% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 3 27.3% 33.3% 1/3
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.