Bella

30 ігор ·клубні ігри · остання гра 25 бер 2022
Brooklyn, NY, USA · домашній клуб — Gatsby Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 березня 2022, Gatsby Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 30
Win-rate 56.7% 17/30
Бали 17.10 з них 0.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.00 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мирний 61.1% 11/18
мафія 50.0% 3/6
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 60.0%
мафія 6 20.0%
шериф 3 10.0%
дон 3 10.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
29 ігор
Найкращий місяць
березень 2021 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.20 · №5858
Найбільший штраф
−0.50 · №6997

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.0% 33.3% 1/3
2 1 3.3% 0.0% 0/1
3 6 20.0% 66.7% 4/6
4 2 6.7% 50.0% 1/2
5 1 3.3% 100.0% 1/1
6 2 6.7% 50.0% 1/2
7 2 6.7% 0.0% 0/2
8 1 3.3% 0.0% 0/1
9 6 20.0% 83.3% 5/6
10 6 20.0% 66.7% 4/6
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 22.2% 50.0% 2/4
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.6% 100.0% 1/1
7 1 5.6% 0.0% 0/1
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 3 16.7% 100.0% 3/3
10 6 33.3% 66.7% 4/6
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.