Pink

132 гри · остання гра 8 бер 2025
Chicago, IL, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 березня 2025, Girl F.R.I.E.N.D.S Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 132 клубні 71 · турнірні 61
Win-rate 51.5% 68/132
Бали 112.58 з них 19.85 допами · штраф віднято Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 0.58 12 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 73.7% 14/19
дон 57.7% 15/26
мирний 45.9% 34/74
шериф 38.5% 5/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 74 56.1%
дон 26 19.7%
мафія 19 14.4%
шериф 13 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце MF WINTER 22

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 61 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 11 MF WINTER 22
У середньому топ-76.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 8 з 10
2024 2 0 10 з 10
2023 1 0 —
2022 2 0 3 з 11

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Girl F.R.I.E.N.D.S Cup 8 березня 2025 · AML · Сан-Хосе ігор 8 · перемог 4 · бали 7.10 · допи +3.10 · штраф — · ПУ —
—
Grand Prix Miami Teams 8–10 листопада 2024 · AML · Маямі ігор 12 · перемог 6 · бали 32.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 1
10 з 10 топ-100.0%
Atlantic Cup Episode 6 30 березня 2024 · AML · Чикаго ігор 10 · перемог 4 · бали 7.70 · допи +3.70 · штраф — · ПУ 1
—
Pink Cup 5–7 травня 2023 · AML · Чикаго ігор 15 · перемог 7 · бали 8.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
108 ігор
Найкращий місяць
березень 2024 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+1.50 · Grand Prix Miami Teams
Найбільший штраф
−0.50 · №5862

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
132 гри · частки рахуються від них
1 17 12.9% 58.8% 10/17
2 12 9.1% 25.0% 3/12
3 13 9.8% 76.9% 10/13
4 9 6.8% 33.3% 3/9
5 20 15.2% 55.0% 11/20
6 14 10.6% 35.7% 5/14
7 14 10.6% 42.9% 6/14
8 12 9.1% 50.0% 6/12
9 10 7.6% 90.0% 9/10
10 11 8.3% 45.5% 5/11
74 гри за мирний · частки рахуються від них
1 9 12.2% 55.6% 5/9
2 7 9.5% 0.0% 0/7
3 7 9.5% 85.7% 6/7
4 4 5.4% 50.0% 2/4
5 4 5.4% 50.0% 2/4
6 12 16.2% 25.0% 3/12
7 8 10.8% 37.5% 3/8
8 10 13.5% 50.0% 5/10
9 6 8.1% 100.0% 6/6
10 7 9.5% 28.6% 2/7
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 2 15.4% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 23.1% 33.3% 1/3
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 1 7.7% 0.0% 0/1
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 21.1% 75.0% 3/4
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 2 10.5% 100.0% 2/2
4 2 10.5% 0.0% 0/2
5 6 31.6% 83.3% 5/6
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 10.5% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 1 5.3% 100.0% 1/1
26 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 11.5% 66.7% 2/3
2 3 11.5% 66.7% 2/3
3 4 15.4% 50.0% 2/4
4 2 7.7% 0.0% 0/2
5 8 30.8% 50.0% 4/8
6 2 7.7% 100.0% 2/2
7 1 3.8% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 3.8% 100.0% 1/1
10 2 7.7% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.