Sam

643 гри · остання гра 26 гру 2025
6 турнірів ·1× переможець
Dallas, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 грудня 2025, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 643 клубні 593 · турнірні 50
Win-rate 54.3% 349/643
Бали 600.15 з них 237.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.37
ПУ · перший убитий 73
Середній ЛХ 1.34 70 ПУ
Штрафи 3.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 56.7% 38/67
мафія 55.5% 66/119
шериф 54.9% 39/71
мирний 53.4% 206/386

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 386 60.0%
мафія 119 18.5%
шериф 71 11.0%
дон 67 10.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець FINAL OF FINALS DFWM CUP 2023
2 2× друге місце ФИНАЛ ГОДА 2024 DFWM Championship · Season 10

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 50 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 FINAL OF FINALS DFWM CUP 2023
У середньому топ-26.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 2 з 10
2024 2 0 1 з 10
2023 2 0 —

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Кубок им. Михалыча 21 вересня 2025 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 4 · бали 16.90 · допи +2.90 · штраф — · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
ФИНАЛ ГОДА 2024 DFWM Championship 8 лютого 2025 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 4 · бали 11.13 · допи +7.00 · штраф — · ПУ 1
1 з 10 перемога
FINAL OF FINALS DFWM CUP 2023 25 лютого 2024 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 7 · бали 12.23 · допи +5.10 · штраф — · ПУ 1
2 з 29 топ-6.9%
Season 10 12 січня – 10 лютого 2024 · AML · Ірвінг ігор 8 · перемог 4 · бали 9.35 · допи +5.30 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
162 гри
Найкращий місяць
жовтень 2024 — 77.8% (14/18)
Максимум допів за гру
+1.30 · №13744
Найбільший штраф
−0.70 · №25571
ЛХ 3/3
4 гри

Активність

2 ігрові дні за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
643 гри · частки рахуються від них
1 98 15.2% 57.1% 56/98
2 85 13.2% 57.6% 49/85
3 69 10.7% 59.4% 41/69
4 66 10.3% 59.1% 39/66
5 36 5.6% 41.7% 15/36
6 37 5.8% 56.8% 21/37
7 56 8.7% 53.6% 30/56
8 54 8.4% 37.0% 20/54
9 68 10.6% 51.5% 35/68
10 74 11.5% 58.1% 43/74
386 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 67 17.4% 58.2% 39/67
2 51 13.2% 58.8% 30/51
3 38 9.8% 57.9% 22/38
4 42 10.9% 52.4% 22/42
5 22 5.7% 36.4% 8/22
6 21 5.4% 52.4% 11/21
7 33 8.5% 57.6% 19/33
8 32 8.3% 40.6% 13/32
9 37 9.6% 48.6% 18/37
10 43 11.1% 55.8% 24/43
71 гра за шериф · частки рахуються від них
1 9 12.7% 33.3% 3/9
2 11 15.5% 54.5% 6/11
3 9 12.7% 66.7% 6/9
4 4 5.6% 75.0% 3/4
5 5 7.0% 40.0% 2/5
6 7 9.9% 57.1% 4/7
7 6 8.5% 33.3% 2/6
8 4 5.6% 50.0% 2/4
9 5 7.0% 60.0% 3/5
10 11 15.5% 72.7% 8/11
119 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 17 14.3% 64.7% 11/17
2 14 11.8% 42.9% 6/14
3 15 12.6% 60.0% 9/15
4 10 8.4% 70.0% 7/10
5 7 5.9% 42.9% 3/7
6 6 5.0% 66.7% 4/6
7 10 8.4% 50.0% 5/10
8 12 10.1% 33.3% 4/12
9 18 15.1% 66.7% 12/18
10 10 8.4% 50.0% 5/10
67 ігор за дон · частки рахуються від них
1 5 7.5% 60.0% 3/5
2 9 13.4% 77.8% 7/9
3 7 10.4% 57.1% 4/7
4 10 14.9% 70.0% 7/10
5 2 3.0% 100.0% 2/2
6 3 4.5% 66.7% 2/3
7 7 10.4% 57.1% 4/7
8 6 9.0% 16.7% 1/6
9 8 11.9% 25.0% 2/8
10 10 14.9% 60.0% 6/10

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.