Афина

349 ігор ·клубні ігри · остання гра 21 лис 2023
Brooklyn, NY, USA · домашній клуб — Gatsby Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 листопада 2023, Maf is....

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 349
Win-rate 51.6% 180/349
Бали 194.93 з них 13.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 25
Середній ЛХ 0.72 25 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 57.1% 12/21
мафія 53.3% 32/60
дон 52.9% 18/34
мирний 50.4% 118/234

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 234 67.0%
мафія 60 17.2%
дон 34 9.7%
шериф 21 6.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
167 ігор
Найкращий місяць
липень 2021 — 65.0% (13/20)
Максимум допів за гру
+0.60 · №8448
Найбільший штраф
−0.50 · №7696

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
349 ігор · частки рахуються від них
1 49 14.0% 59.2% 29/49
2 31 8.9% 54.8% 17/31
3 43 12.3% 55.8% 24/43
4 37 10.6% 56.8% 21/37
5 31 8.9% 48.4% 15/31
6 29 8.3% 48.3% 14/29
7 38 10.9% 28.9% 11/38
8 27 7.7% 48.1% 13/27
9 32 9.2% 56.3% 18/32
10 32 9.2% 56.3% 18/32
234 гри за мирний · частки рахуються від них
1 37 15.8% 62.2% 23/37
2 24 10.3% 54.2% 13/24
3 26 11.1% 53.8% 14/26
4 24 10.3% 54.2% 13/24
5 22 9.4% 54.5% 12/22
6 18 7.7% 38.9% 7/18
7 25 10.7% 32.0% 8/25
8 19 8.1% 42.1% 8/19
9 16 6.8% 50.0% 8/16
10 23 9.8% 52.2% 12/23
21 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 4.8% 100.0% 1/1
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 2 9.5% 100.0% 2/2
4 3 14.3% 66.7% 2/3
5 2 9.5% 0.0% 0/2
6 2 9.5% 50.0% 1/2
7 3 14.3% 33.3% 1/3
8 1 4.8% 0.0% 0/1
9 4 19.0% 100.0% 4/4
10 2 9.5% 0.0% 0/2
60 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 11.7% 57.1% 4/7
2 1 1.7% 0.0% 0/1
3 11 18.3% 63.6% 7/11
4 6 10.0% 50.0% 3/6
5 5 8.3% 40.0% 2/5
6 8 13.3% 62.5% 5/8
7 8 13.3% 25.0% 2/8
8 5 8.3% 80.0% 4/5
9 6 10.0% 50.0% 3/6
10 3 5.0% 66.7% 2/3
34 гри за дон · частки рахуються від них
1 4 11.8% 25.0% 1/4
2 5 14.7% 60.0% 3/5
3 4 11.8% 25.0% 1/4
4 4 11.8% 75.0% 3/4
5 2 5.9% 50.0% 1/2
6 1 2.9% 100.0% 1/1
7 2 5.9% 0.0% 0/2
8 2 5.9% 50.0% 1/2
9 6 17.6% 50.0% 3/6
10 4 11.8% 100.0% 4/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.