Alpinist

306 ігор · остання гра 26 сер 2025
Sacramento, CA, USA · домашній клуб — Gatsby Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 серпня 2025, Gatsby Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 306 клубні 288 · турнірні 18
Win-rate 54.9% 168/306
Бали 177.05 з них 6.65 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 35
Середній ЛХ 0.91 35 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.6% 19/33
шериф 57.1% 20/35
мирний 56.9% 103/181
мафія 45.6% 26/57

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 181 59.2%
мафія 57 18.6%
шериф 35 11.4%
дон 33 10.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 18 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 20 з 28 CA Capital Cup 2020
У середньому топ-71.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 —
2020 1 0 20 з 28

Останні турніри

—
VIP-MASKA 2021 · 25.04.2021 25 квітня 2021 · AML · Нью-Йорк · VIP-MASKA 2021, етап 2 ігор 8 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
20 з 28 топ-71.4%
CA Capital Cup 2020 30 жовтня – 1 листопада 2020 · AML ігор 10 · перемог 3 · бали 3.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
157 ігор
Найкращий місяць
квітень 2021 — 70.3% (26/37)
Максимум допів за гру
+0.30 · №6489
Найбільший штраф
−0.50 · №5925

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
306 ігор · частки рахуються від них
1 16 5.2% 56.3% 9/16
2 17 5.6% 58.8% 10/17
3 24 7.8% 50.0% 12/24
4 34 11.1% 44.1% 15/34
5 43 14.1% 44.2% 19/43
6 48 15.7% 60.4% 29/48
7 45 14.7% 57.8% 26/45
8 36 11.8% 61.1% 22/36
9 24 7.8% 62.5% 15/24
10 19 6.2% 57.9% 11/19
181 гра за мирний · частки рахуються від них
1 10 5.5% 50.0% 5/10
2 11 6.1% 81.8% 9/11
3 16 8.8% 50.0% 8/16
4 18 9.9% 33.3% 6/18
5 28 15.5% 42.9% 12/28
6 29 16.0% 72.4% 21/29
7 27 14.9% 63.0% 17/27
8 22 12.2% 63.6% 14/22
9 9 5.0% 77.8% 7/9
10 11 6.1% 36.4% 4/11
35 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 8.6% 100.0% 3/3
2 1 2.9% 0.0% 0/1
3 3 8.6% 66.7% 2/3
4 5 14.3% 40.0% 2/5
5 4 11.4% 25.0% 1/4
6 6 17.1% 50.0% 3/6
7 3 8.6% 33.3% 1/3
8 4 11.4% 50.0% 2/4
9 3 8.6% 100.0% 3/3
10 3 8.6% 100.0% 3/3
57 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 3.5% 50.0% 1/2
2 4 7.0% 25.0% 1/4
3 5 8.8% 40.0% 2/5
4 6 10.5% 66.7% 4/6
5 8 14.0% 50.0% 4/8
6 7 12.3% 14.3% 1/7
7 12 21.1% 58.3% 7/12
8 6 10.5% 50.0% 3/6
9 6 10.5% 50.0% 3/6
10 1 1.8% 0.0% 0/1
33 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 3.0% 0.0% 0/1
2 1 3.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 5 15.2% 60.0% 3/5
5 3 9.1% 66.7% 2/3
6 6 18.2% 66.7% 4/6
7 3 9.1% 33.3% 1/3
8 4 12.1% 75.0% 3/4
9 6 18.2% 33.3% 2/6
10 4 12.1% 100.0% 4/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.