Director

301 гра · остання гра 17 жов 2025
Brooklyn, NY, USA · домашній клуб — Gatsby Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 жовтня 2025, Gatsby Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 301 клубні 271 · турнірні 30
Win-rate 47.5% 143/301
Бали 132.07 з них 9.99 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 1.00 16 ПУ
Штрафи 4.01

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 52.1% 38/73
мирний 49.4% 88/178
шериф 47.6% 10/21
дон 24.1% 7/29

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 178 59.1%
мафія 73 24.3%
дон 29 9.6%
шериф 21 7.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 30 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 11 MLM New York
У середньому топ-66.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 8 з 11
2021 1 0 7 з 11
2020 1 0 18 з 28

Останні турніри

8 з 11 топ-72.7%
NY Thanksgiving Mini-Cup 26–27 листопада 2022 · AML · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 4 · бали 4.70 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 2
7 з 11 топ-63.6%
MLM New York 14 серпня 2021 · AML · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 5 · бали 5.10 · допи +0.60 · штраф −0.50 · ПУ —
18 з 28 топ-64.3%
CA Capital Cup 2020 30 жовтня – 1 листопада 2020 · AML ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
83 гри
Найкращий місяць
червень 2021 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.40 · MLM New York
Найбільший штраф
−0.50 · №9295

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
301 гра · частки рахуються від них
1 51 16.9% 43.1% 22/51
2 22 7.3% 54.5% 12/22
3 32 10.6% 59.4% 19/32
4 32 10.6% 43.8% 14/32
5 25 8.3% 40.0% 10/25
6 34 11.3% 47.1% 16/34
7 29 9.6% 51.7% 15/29
8 25 8.3% 32.0% 8/25
9 32 10.6% 65.6% 21/32
10 19 6.3% 31.6% 6/19
178 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 33 18.5% 45.5% 15/33
2 9 5.1% 55.6% 5/9
3 18 10.1% 72.2% 13/18
4 15 8.4% 53.3% 8/15
5 15 8.4% 53.3% 8/15
6 24 13.5% 41.7% 10/24
7 14 7.9% 50.0% 7/14
8 21 11.8% 38.1% 8/21
9 16 9.0% 62.5% 10/16
10 13 7.3% 30.8% 4/13
21 гра за шериф · частки рахуються від них
1 3 14.3% 66.7% 2/3
2 4 19.0% 50.0% 2/4
3 2 9.5% 0.0% 0/2
4 2 9.5% 50.0% 1/2
5 2 9.5% 0.0% 0/2
6 2 9.5% 50.0% 1/2
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 1 4.8% 0.0% 0/1
9 2 9.5% 100.0% 2/2
10 1 4.8% 100.0% 1/1
73 гри за мафія · частки рахуються від них
1 11 15.1% 45.5% 5/11
2 4 5.5% 100.0% 4/4
3 7 9.6% 71.4% 5/7
4 11 15.1% 36.4% 4/11
5 8 11.0% 25.0% 2/8
6 6 8.2% 83.3% 5/6
7 11 15.1% 45.5% 5/11
8 3 4.1% 0.0% 0/3
9 9 12.3% 77.8% 7/9
10 3 4.1% 33.3% 1/3
29 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 13.8% 0.0% 0/4
2 5 17.2% 20.0% 1/5
3 5 17.2% 20.0% 1/5
4 4 13.8% 25.0% 1/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 6.9% 0.0% 0/2
7 2 6.9% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 5 17.2% 40.0% 2/5
10 2 6.9% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.