Шварц

140 ігор · остання гра 17 жов 2025
2 турніри ·1× переможець
New York, NY, USA · домашній клуб — Gatsby Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 жовтня 2025, Gatsby Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 140 клубні 120 · турнірні 20
Win-rate 45.0% 63/140
Бали 27.19 з них 8.12 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.00 7 ПУ
Штрафи 0.08

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 64.0% 16/25
дон 56.3% 9/16
шериф 53.8% 7/13
мирний 36.0% 31/86

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 86 61.4%
мафія 25 17.9%
дон 16 11.4%
шериф 13 9.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець New School Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 20 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 11 New School Cup
У середньому топ-9.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 1 з 11

Останні турніри

—
Gatsby Season 2 Finale 28–30 жовтня 2024 · AML · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 5 · бали 6.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ —
1 з 11 перемога
New School Cup 30 березня 2024 · AML · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 7 · бали 8.30 · допи +1.30 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
60 ігор
Найкращий місяць
серпень 2025 — 58.8% (10/17)
Максимум допів за гру
+0.60 · №17318
Найбільший штраф
−0.03 · №20266

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
140 ігор · частки рахуються від них
1 22 15.7% 54.5% 12/22
2 17 12.1% 52.9% 9/17
3 14 10.0% 35.7% 5/14
4 13 9.3% 46.2% 6/13
5 8 5.7% 37.5% 3/8
6 13 9.3% 46.2% 6/13
7 12 8.6% 50.0% 6/12
8 16 11.4% 43.8% 7/16
9 16 11.4% 37.5% 6/16
10 9 6.4% 33.3% 3/9
86 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 12 14.0% 50.0% 6/12
2 11 12.8% 45.5% 5/11
3 9 10.5% 33.3% 3/9
4 9 10.5% 44.4% 4/9
5 6 7.0% 33.3% 2/6
6 8 9.3% 50.0% 4/8
7 7 8.1% 28.6% 2/7
8 10 11.6% 10.0% 1/10
9 9 10.5% 22.2% 2/9
10 5 5.8% 40.0% 2/5
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 23.1% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 3 23.1% 66.7% 2/3
8 2 15.4% 100.0% 2/2
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 2 15.4% 0.0% 0/2
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 16.0% 50.0% 2/4
2 4 16.0% 75.0% 3/4
3 3 12.0% 33.3% 1/3
4 1 4.0% 100.0% 1/1
5 2 8.0% 50.0% 1/2
6 3 12.0% 33.3% 1/3
7 2 8.0% 100.0% 2/2
8 2 8.0% 100.0% 2/2
9 4 16.0% 75.0% 3/4
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 18.8% 66.7% 2/3
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 2 12.5% 0.0% 0/2
10 2 12.5% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.