SPARTA

73 гри · остання гра 12 гру 2025
Brooklyn, NY, USA · домашній клуб — Gatsby Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 грудня 2025, Gatsby Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 73 клубні 37 · турнірні 36
Win-rate 41.1% 30/73
Бали 46.83 з них 0.76 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.38 8 ПУ
Штрафи 0.51

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 55.6% 5/9
мафія 55.6% 10/18
дон 55.6% 5/9
мирний 27.0% 10/37

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 37 50.7%
мафія 18 24.7%
шериф 9 12.3%
дон 9 12.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце New School Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 36 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 11 New School Cup
У середньому топ-38.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 5 з 10
2024 2 0 3 з 11

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
Зимний сезон 8 березня 2025 · AML · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 5 · бали 5.70 · допи +1.00 · штраф −0.50 · ПУ 1
—
Grand Prix Miami Teams 8–10 листопада 2024 · AML · Маямі ігор 16 · перемог 5 · бали 30.13 · допи +−2.63 · штраф — · ПУ —
3 з 11 топ-27.3%
New School Cup 30 березня 2024 · AML · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 5 · бали 6.80 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
53 гри
Найкращий місяць
листопад 2024 — 31.3% (5/16)
Максимум допів за гру
+1.50 · Grand Prix Miami Teams
Найбільший штраф
−0.50 · Зимний сезон

Активність

1 ігровий день за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
73 гри · частки рахуються від них
1 8 11.0% 50.0% 4/8
2 8 11.0% 25.0% 2/8
3 5 6.8% 60.0% 3/5
4 7 9.6% 28.6% 2/7
5 8 11.0% 62.5% 5/8
6 6 8.2% 33.3% 2/6
7 8 11.0% 25.0% 2/8
8 5 6.8% 20.0% 1/5
9 7 9.6% 28.6% 2/7
10 11 15.1% 63.6% 7/11
37 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.8% 25.0% 1/4
2 5 13.5% 20.0% 1/5
3 3 8.1% 33.3% 1/3
4 3 8.1% 0.0% 0/3
5 5 13.5% 60.0% 3/5
6 3 8.1% 33.3% 1/3
7 3 8.1% 0.0% 0/3
8 3 8.1% 0.0% 0/3
9 4 10.8% 25.0% 1/4
10 4 10.8% 50.0% 2/4
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 2 22.2% 50.0% 1/2
5 2 22.2% 50.0% 1/2
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 0.0% 0/1
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 22.2% 75.0% 3/4
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.6% 0.0% 0/1
7 2 11.1% 0.0% 0/2
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 6 33.3% 83.3% 5/6
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 22.2% 50.0% 1/2
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.