AntoШа

14 ігор за 2026 рік · 583 загалом · остання гра 20 кві 2026
13 турнірів ·2× переможець
Wheeling, IL, USA · домашній клуб — MAFIA FOREVA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 квітня 2026, LA Familia MafClub.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 14
Win-rate 35.7% 5/14
Бали 37.30 з них 10.30 допами Середній доп: 0.74
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 66.7% 2/3
мирний 22.2% 2/9
мафія 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 64.3%
дон 3 21.4%
шериф 1 7.1%
мафія 1 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 13 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець Friendsgiving · Victory Monster Mini-Cup 2022
2 2× друге місце NY Thanksgiving Mini-Cup · Boring Man

Підсумки за турнірами

Турнірів 13 132 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Friendsgiving
У середньому топ-37.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 16 з 20
2024 2 0 —
2023 4 0 1 з 10
2022 4 0 1 з 10
2021 1 0 —
2020 1 0 6 з 28

Останні турніри

16 з 20 топ-80.0%
Viking Cup 11–12 жовтня 2025 · AML · Х'юстон ігор 12 · перемог 3 · бали 5.03 · допи +1.90 · штраф — · ПУ 1
—
Grand Prix Miami Teams 8–10 листопада 2024 · AML · Маямі ігор 16 · перемог 5 · бали 42.63 · допи +6.88 · штраф — · ПУ 5
—
Batman's Birthday Cup 3–4 серпня 2024 · AML · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 4 · бали 5.90 · допи +1.90 · штраф — · ПУ 2
1 з 10 перемога
Friendsgiving 11 листопада 2023 · AML · Нью-Йорк ігор 8 · перемог 5 · бали 9.13 · допи +4.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
14 ігор
Максимум допів за гру
+3.00 · №26938

Активність

6 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 3 21.4% 66.7% 2/3
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 14.3% 0.0% 0/2
5 2 14.3% 0.0% 0/2
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 21.4% 33.3% 1/3
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 2 22.2% 0.0% 0/2
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 33.3% 33.3% 1/3
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 2 66.7% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.