Monso

41 гра за 2026 рік · 92 загалом · остання гра 12 жов 2026
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 41.2% (7/17) — 17 ігор
Доп/гру 0.16 за 17 ігор — 17 ігор
Мирний 33.3% (2/6) — 6 ігор · мало
Шериф 50.0% (2/4) — 4 гри · мало
Мафія 33.3% (2/6) — 6 ігор · мало
Дон 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 41
Win-rate 48.8% 20/41
Бали 27.40 з них 4.60 допами Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
шериф 50.0% 3/6
мафія 50.0% 8/16
мирний 40.0% 6/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мафія 16 39.0%
мирний 15 36.6%
шериф 6 14.6%
дон 4 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Soulful Toronto Cup 2025

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 22 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 20 Soulful Toronto Cup 2025
У середньому топ-55.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 2 з 20
2023 1 0 10 з 10

Останні турніри

2 з 20 топ-10.0%
Soulful Toronto Cup 2025 11–12 жовтня 2025 · AML · Торонто ігор 14 · перемог 11 · бали 13.69 · допи +2.40 · штраф — · ПУ 2
10 з 10 топ-100.0%
Newbie's Cup 10 грудня 2023 · AML · Монреаль ігор 8 · перемог 1 · бали 3.13 · допи +2.50 · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
41 гра
Максимум допів за гру
+0.70 · №29167

Активність

9 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
41 гра · частки рахуються від них
1 3 7.3% 66.7% 2/3
2 7 17.1% 85.7% 6/7
3 3 7.3% 33.3% 1/3
4 6 14.6% 33.3% 2/6
5 2 4.9% 50.0% 1/2
6 5 12.2% 40.0% 2/5
7 3 7.3% 66.7% 2/3
8 8 19.5% 37.5% 3/8
9 1 2.4% 100.0% 1/1
10 3 7.3% 0.0% 0/3
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 2 13.3% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 20.0% 33.3% 1/3
5 1 6.7% 100.0% 1/1
6 2 13.3% 0.0% 0/2
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 3 20.0% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.7% 0.0% 0/1
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 33.3% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 33.3% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 18.8% 100.0% 3/3
3 2 12.5% 0.0% 0/2
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 3 18.8% 33.3% 1/3
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 2 12.5% 0.0% 0/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 50.0% 100.0% 2/2
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.