Snezhinka

230 ігор ·клубні ігри · остання гра 16 бер 2025
Washington, DC, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 березня 2025, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 230
Win-rate 45.2% 104/230
Бали 142.05 з них 37.40 допами Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 17
Середній ЛХ 0.94 17 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 62.2% 23/37
дон 56.3% 9/16
мирний 43.9% 68/155
шериф 18.2% 4/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 155 67.4%
мафія 37 16.1%
шериф 22 9.6%
дон 16 7.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
230 ігор
Найкращий місяць
листопад 2023 — 66.7% (14/21)
Максимум допів за гру
+1.10 · №14925

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
230 ігор · частки рахуються від них
1 15 6.5% 33.3% 5/15
2 21 9.1% 52.4% 11/21
3 23 10.0% 43.5% 10/23
4 26 11.3% 53.8% 14/26
5 18 7.8% 50.0% 9/18
6 23 10.0% 52.2% 12/23
7 31 13.5% 61.3% 19/31
8 23 10.0% 39.1% 9/23
9 28 12.2% 32.1% 9/28
10 22 9.6% 27.3% 6/22
155 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 5.2% 12.5% 1/8
2 15 9.7% 46.7% 7/15
3 16 10.3% 50.0% 8/16
4 17 11.0% 52.9% 9/17
5 13 8.4% 46.2% 6/13
6 15 9.7% 40.0% 6/15
7 21 13.5% 66.7% 14/21
8 15 9.7% 40.0% 6/15
9 18 11.6% 38.9% 7/18
10 17 11.0% 23.5% 4/17
22 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 9.1% 0.0% 0/2
2 3 13.6% 33.3% 1/3
3 1 4.5% 0.0% 0/1
4 3 13.6% 33.3% 1/3
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 1 4.5% 0.0% 0/1
8 3 13.6% 0.0% 0/3
9 3 13.6% 0.0% 0/3
10 3 13.6% 33.3% 1/3
37 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 5.4% 100.0% 2/2
2 2 5.4% 100.0% 2/2
3 4 10.8% 50.0% 2/4
4 4 10.8% 75.0% 3/4
5 3 8.1% 66.7% 2/3
6 4 10.8% 75.0% 3/4
7 8 21.6% 50.0% 4/8
8 3 8.1% 66.7% 2/3
9 5 13.5% 40.0% 2/5
10 2 5.4% 50.0% 1/2
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 18.8% 66.7% 2/3
2 1 6.2% 100.0% 1/1
3 2 12.5% 0.0% 0/2
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 2 12.5% 100.0% 2/2
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 2 12.5% 50.0% 1/2
9 2 12.5% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.