VanGogh

316 ігор ·клубні ігри · остання гра 16 бер 2025
Washington, DC, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 березня 2025, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 316
Win-rate 44.0% 139/316
Бали 176.30 з них 36.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 24
Середній ЛХ 0.54 24 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.4% 31/56
шериф 51.4% 18/35
мирний 40.1% 75/187
дон 39.5% 15/38

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 187 59.2%
мафія 56 17.7%
дон 38 12.0%
шериф 35 11.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
165 ігор
Найкращий місяць
серпень 2023 — 66.7% (10/15)
Максимум допів за гру
+0.90 · №21157
Найбільший штраф
−0.50 · №10904

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
316 ігор · частки рахуються від них
1 21 6.6% 42.9% 9/21
2 32 10.1% 34.4% 11/32
3 36 11.4% 55.6% 20/36
4 43 13.6% 51.2% 22/43
5 44 13.9% 40.9% 18/44
6 27 8.5% 40.7% 11/27
7 39 12.3% 43.6% 17/39
8 33 10.4% 27.3% 9/33
9 25 7.9% 44.0% 11/25
10 16 5.1% 68.8% 11/16
187 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 13 7.0% 46.2% 6/13
2 21 11.2% 42.9% 9/21
3 20 10.7% 55.0% 11/20
4 24 12.8% 29.2% 7/24
5 28 15.0% 46.4% 13/28
6 15 8.0% 33.3% 5/15
7 22 11.8% 36.4% 8/22
8 19 10.2% 21.1% 4/19
9 16 8.6% 43.8% 7/16
10 9 4.8% 55.6% 5/9
35 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 5.7% 100.0% 2/2
2 2 5.7% 0.0% 0/2
3 7 20.0% 57.1% 4/7
4 5 14.3% 80.0% 4/5
5 6 17.1% 16.7% 1/6
6 4 11.4% 75.0% 3/4
7 6 17.1% 50.0% 3/6
8 2 5.7% 50.0% 1/2
9 1 2.9% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
56 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 6 10.7% 16.7% 1/6
2 6 10.7% 33.3% 2/6
3 6 10.7% 83.3% 5/6
4 8 14.3% 75.0% 6/8
5 5 8.9% 40.0% 2/5
6 5 8.9% 40.0% 2/5
7 5 8.9% 60.0% 3/5
8 5 8.9% 40.0% 2/5
9 5 8.9% 60.0% 3/5
10 5 8.9% 100.0% 5/5
38 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 7.9% 0.0% 0/3
3 3 7.9% 0.0% 0/3
4 6 15.8% 83.3% 5/6
5 5 13.2% 40.0% 2/5
6 3 7.9% 33.3% 1/3
7 6 15.8% 50.0% 3/6
8 7 18.4% 28.6% 2/7
9 3 7.9% 33.3% 1/3
10 2 5.3% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.