Qwerty

38 ігор · остання гра 6 чер 2025
New York, NY, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 червня 2025, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 38 клубні 23 · турнірні 15
Win-rate 52.6% 20/38
Бали 62.70 з них 9.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.24
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.60 5 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 85.7% 6/7
дон 80.0% 4/5
мирний 40.9% 9/22
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 57.9%
мафія 7 18.4%
дон 5 13.2%
шериф 4 10.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Milehigh Open Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 15 Milehigh Open Cup
У середньому топ-13.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 2 з 15

Останні турніри

2 з 15 топ-13.3%
Milehigh Open Cup 23–25 лютого 2024 · AML · Денвер ігор 15 · перемог 9 · бали 47.75 · допи +5.75 · штраф −1.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
24 гри
Найкращий місяць
лютий 2024 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+1.00 · Milehigh Open Cup
Найбільший штраф
−1.50 · Milehigh Open Cup

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
38 ігор · частки рахуються від них
1 3 7.9% 33.3% 1/3
2 7 18.4% 28.6% 2/7
3 3 7.9% 100.0% 3/3
4 1 2.6% 0.0% 0/1
5 5 13.2% 20.0% 1/5
6 5 13.2% 100.0% 5/5
7 3 7.9% 66.7% 2/3
8 3 7.9% 66.7% 2/3
9 2 5.3% 50.0% 1/2
10 6 15.8% 50.0% 3/6
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 13.6% 33.3% 1/3
2 5 22.7% 20.0% 1/5
3 1 4.5% 100.0% 1/1
4 1 4.5% 0.0% 0/1
5 2 9.1% 0.0% 0/2
6 1 4.5% 100.0% 1/1
7 3 13.6% 66.7% 2/3
8 2 9.1% 50.0% 1/2
9 2 9.1% 50.0% 1/2
10 2 9.1% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 75.0% 33.3% 1/3
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 3 42.9% 100.0% 3/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.