HIMARS

252 гри ·клубні ігри · остання гра 6 чер 2025
Washington, DC, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 червня 2025, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 252
Win-rate 48.8% 123/252
Бали 151.16 з них 29.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 21
Середній ЛХ 0.57 21 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 64.3% 18/28
мафія 60.0% 30/50
мирний 44.1% 67/152
шериф 36.4% 8/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 152 60.3%
мафія 50 19.8%
дон 28 11.1%
шериф 22 8.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
131 гра
Найкращий місяць
лютий 2024 — 50.0% (12/24)
Максимум допів за гру
+0.80 · №12055
Найбільший штраф
−0.50 · №22563

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
252 гри · частки рахуються від них
1 24 9.5% 58.3% 14/24
2 22 8.7% 40.9% 9/22
3 26 10.3% 42.3% 11/26
4 30 11.9% 53.3% 16/30
5 24 9.5% 41.7% 10/24
6 32 12.7% 59.4% 19/32
7 16 6.3% 56.3% 9/16
8 31 12.3% 45.2% 14/31
9 17 6.7% 41.2% 7/17
10 30 11.9% 46.7% 14/30
152 гри за мирний · частки рахуються від них
1 12 7.9% 50.0% 6/12
2 13 8.6% 30.8% 4/13
3 13 8.6% 38.5% 5/13
4 19 12.5% 52.6% 10/19
5 14 9.2% 35.7% 5/14
6 20 13.2% 60.0% 12/20
7 7 4.6% 28.6% 2/7
8 21 13.8% 38.1% 8/21
9 13 8.6% 46.2% 6/13
10 20 13.2% 45.0% 9/20
22 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 5 22.7% 40.0% 2/5
3 4 18.2% 75.0% 3/4
4 3 13.6% 66.7% 2/3
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 1 4.5% 0.0% 0/1
7 1 4.5% 0.0% 0/1
8 2 9.1% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 13.6% 0.0% 0/3
50 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 14.0% 71.4% 5/7
2 1 2.0% 100.0% 1/1
3 4 8.0% 0.0% 0/4
4 5 10.0% 40.0% 2/5
5 6 12.0% 83.3% 5/6
6 7 14.0% 57.1% 4/7
7 5 10.0% 80.0% 4/5
8 6 12.0% 66.7% 4/6
9 3 6.0% 33.3% 1/3
10 6 12.0% 66.7% 4/6
28 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 10.7% 66.7% 2/3
2 3 10.7% 66.7% 2/3
3 5 17.9% 60.0% 3/5
4 3 10.7% 66.7% 2/3
5 3 10.7% 0.0% 0/3
6 4 14.3% 75.0% 3/4
7 3 10.7% 100.0% 3/3
8 2 7.1% 100.0% 2/2
9 1 3.6% 0.0% 0/1
10 1 3.6% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.