Фурия

25 ігор за 2026 рік · 193 загалом · остання гра 15 сер 2026
Austin, TX, USA · домашній клуб — Lone Star MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 серпня 2026, Lone Star MafClub.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 25
Win-rate 44.0% 11/25
Бали 51.70 з них 0.70 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 66.7% 4/6
мирний 42.9% 6/14
шериф 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 56.0%
мафія 6 24.0%
шериф 4 16.0%
дон 1 4.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Viking Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 74 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 20 Viking Cup
У середньому топ-31.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 3 0 3 з 20
2024 1 0 —
2023 1 0 —

Останні турніри

12 з 26 топ-46.2%
Hollywood Cup 2025 7–9 листопада 2025 · AML · Лос-Анджелес ігор 13 · перемог 7 · бали 44.50 · допи +9.00 · штраф — · ПУ —
3 з 20 топ-15.0%
Viking Cup 11–12 жовтня 2025 · AML · Х'юстон ігор 16 · перемог 8 · бали 13.55 · допи +4.82 · штраф — · ПУ 1
8 з 24 топ-33.3%
Сходка Семей 2025 25–27 липня 2025 · AML · Лос-Анджелес ігор 19 · перемог 14 · бали 72.50 · допи +9.00 · штраф — · ПУ 1
—
Grand Prix Miami Teams 8–10 листопада 2024 · AML · Маямі ігор 16 · перемог 8 · бали 45.25 · допи +3.50 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
25 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №28395

Активність

11 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 2 8.0% 0.0% 0/2
2 1 4.0% 0.0% 0/1
3 2 8.0% 50.0% 1/2
4 2 8.0% 100.0% 2/2
5 5 20.0% 0.0% 0/5
6 3 12.0% 100.0% 3/3
7 4 16.0% 50.0% 2/4
8 2 8.0% 50.0% 1/2
9 1 4.0% 100.0% 1/1
10 3 12.0% 33.3% 1/3
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 2 14.3% 100.0% 2/2
5 3 21.4% 0.0% 0/3
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 14.3% 50.0% 1/2
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 50.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 100.0% 2/2
7 4 66.7% 50.0% 2/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.