Negroni

298 ігор ·клубні ігри · остання гра 16 бер 2025
Washington, DC, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 березня 2025, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 298
Win-rate 55.4% 165/298
Бали 202.40 з них 36.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 22
Середній ЛХ 0.95 22 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 70.6% 24/34
мафія 60.7% 37/61
шериф 51.3% 20/39
мирний 51.2% 84/164

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 164 55.0%
мафія 61 20.5%
шериф 39 13.1%
дон 34 11.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
156 ігор
Найкращий місяць
серпень 2023 — 66.7% (10/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · №21157
Найбільший штраф
−0.50 · №10904

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
298 ігор · частки рахуються від них
1 54 18.1% 51.9% 28/54
2 37 12.4% 56.8% 21/37
3 34 11.4% 70.6% 24/34
4 24 8.1% 66.7% 16/24
5 28 9.4% 46.4% 13/28
6 27 9.1% 51.9% 14/27
7 16 5.4% 50.0% 8/16
8 27 9.1% 48.1% 13/27
9 31 10.4% 58.1% 18/31
10 20 6.7% 50.0% 10/20
164 гри за мирний · частки рахуються від них
1 36 22.0% 41.7% 15/36
2 22 13.4% 63.6% 14/22
3 14 8.5% 50.0% 7/14
4 13 7.9% 61.5% 8/13
5 21 12.8% 42.9% 9/21
6 12 7.3% 58.3% 7/12
7 6 3.7% 50.0% 3/6
8 13 7.9% 53.8% 7/13
9 18 11.0% 44.4% 8/18
10 9 5.5% 66.7% 6/9
39 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 7 17.9% 57.1% 4/7
2 2 5.1% 0.0% 0/2
3 5 12.8% 80.0% 4/5
4 3 7.7% 33.3% 1/3
5 1 2.6% 0.0% 0/1
6 7 17.9% 57.1% 4/7
7 2 5.1% 50.0% 1/2
8 4 10.3% 25.0% 1/4
9 4 10.3% 100.0% 4/4
10 4 10.3% 25.0% 1/4
61 гра за мафія · частки рахуються від них
1 8 13.1% 75.0% 6/8
2 9 14.8% 44.4% 4/9
3 10 16.4% 90.0% 9/10
4 5 8.2% 100.0% 5/5
5 4 6.6% 75.0% 3/4
6 3 4.9% 0.0% 0/3
7 6 9.8% 50.0% 3/6
8 7 11.5% 28.6% 2/7
9 4 6.6% 100.0% 4/4
10 5 8.2% 20.0% 1/5
34 гри за дон · частки рахуються від них
1 3 8.8% 100.0% 3/3
2 4 11.8% 75.0% 3/4
3 5 14.7% 80.0% 4/5
4 3 8.8% 66.7% 2/3
5 2 5.9% 50.0% 1/2
6 5 14.7% 60.0% 3/5
7 2 5.9% 50.0% 1/2
8 3 8.8% 100.0% 3/3
9 5 14.7% 40.0% 2/5
10 2 5.9% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.