Actress

69 ігор · остання гра 6 бер 2020
Miami, FL, USA · домашній клуб — ETERNAL MAFIA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 березня 2020, Gatsby Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 69 клубні 41 · турнірні 28
Win-rate 55.1% 38/69
Бали 38.45 з них 0.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.00 5 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 56.3% 27/48
шериф 50.0% 3/6
мафія 50.0% 6/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 48 69.6%
мафія 12 17.4%
шериф 6 8.7%
дон 3 4.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 28 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 46 AML Launch
У середньому топ-55.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 9 з 46
2019 2 0 14 з 20

Останні турніри

9 з 46 топ-19.6%
AML Launch 22–23 лютого 2020 · AML · Ванкувер ігор 14 · перемог 9 · бали 9.30 · допи — · штраф — · ПУ 1
14 з 20 топ-70.0%
Black Friday 29–30 листопада 2019 · AML · Нью-Йорк ігор 7 · перемог 2 · бали 2.39 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
24 з 31 топ-77.4%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 2 · бали 2.03 · допи +0.40 · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
48 ігор
Найкращий місяць
лютий 2019 — 47.1% (8/17)
Максимум допів за гру
+0.40 · NY/SF Tournament
Найбільший штраф
−0.50 · NY/SF Tournament
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
69 ігор · частки рахуються від них
1 16 23.2% 25.0% 4/16
2 6 8.7% 50.0% 3/6
3 4 5.8% 100.0% 4/4
4 4 5.8% 50.0% 2/4
5 6 8.7% 83.3% 5/6
6 10 14.5% 60.0% 6/10
7 7 10.1% 42.9% 3/7
8 5 7.2% 60.0% 3/5
9 3 4.3% 66.7% 2/3
10 8 11.6% 75.0% 6/8
48 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 13 27.1% 30.8% 4/13
2 4 8.3% 50.0% 2/4
3 4 8.3% 100.0% 4/4
4 3 6.2% 33.3% 1/3
5 4 8.3% 100.0% 4/4
6 7 14.6% 57.1% 4/7
7 5 10.4% 40.0% 2/5
8 3 6.2% 66.7% 2/3
9 3 6.2% 66.7% 2/3
10 2 4.2% 100.0% 2/2
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 50.0% 66.7% 2/3
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 16.7% 0.0% 0/2
2 2 16.7% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 16.7% 100.0% 2/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.