Enigma

40 ігор ·клубні ігри · остання гра 3 лис 2018
San Jose, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 листопада 2018, The Black Cat School.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 40
Win-rate 65.0% 26/40
Бали 28.18 з них 0.50 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 0.78 9 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 80.0% 4/5
мафія 72.7% 8/11
мирний 58.3% 14/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 60.0%
мафія 11 27.5%
шериф 5 12.5%
дон 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
40 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · №3033

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 6 15.0% 66.7% 4/6
2 4 10.0% 50.0% 2/4
3 6 15.0% 83.3% 5/6
4 5 12.5% 40.0% 2/5
5 4 10.0% 50.0% 2/4
6 5 12.5% 60.0% 3/5
7 3 7.5% 66.7% 2/3
8 1 2.5% 100.0% 1/1
9 4 10.0% 100.0% 4/4
10 2 5.0% 50.0% 1/2
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 20.8% 60.0% 3/5
2 3 12.5% 66.7% 2/3
3 4 16.7% 75.0% 3/4
4 3 12.5% 33.3% 1/3
5 4 16.7% 50.0% 2/4
6 1 4.2% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 8.3% 100.0% 2/2
10 2 8.3% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 40.0% 100.0% 2/2
7 2 40.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 100.0% 2/2
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 2 18.2% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.