diman431

21 гра за 2026 рік · 126 загалом ·клубні ігри · остання гра 15 сер 2026
Mountain View, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 серпня 2026, Lone Star MafClub.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 21
Win-rate 42.9% 9/21
Бали 44.50 з них 1.50 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 75.0% 3/4
мирний 33.3% 5/15
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 71.4%
мафія 4 19.0%
шериф 1 4.8%
дон 1 4.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
21 гра
Максимум допів за гру
+1.00 · №28645

Активність

8 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
21 гра · частки рахуються від них
1 3 14.3% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 4.8% 100.0% 1/1
4 1 4.8% 0.0% 0/1
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 2 9.5% 50.0% 1/2
7 3 14.3% 0.0% 0/3
8 2 9.5% 50.0% 1/2
9 7 33.3% 42.9% 3/7
10 1 4.8% 0.0% 0/1
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 20.0% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 3 20.0% 0.0% 0/3
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 5 33.3% 40.0% 2/5
10 1 6.7% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.