George

73 гри · остання гра 18 гру 2025
Miami, FL, USA · домашній клуб — Miami Empire MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 грудня 2025, Milehigh Mafia Denver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 73 клубні 30 · турнірні 43
Win-rate 49.3% 36/73
Бали 109.02 з них 13.60 допами Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 0.67 9 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 62.5% 5/8
дон 62.5% 5/8
мафія 50.0% 8/16
мирний 43.9% 18/41

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 56.2%
мафія 16 21.9%
шериф 8 11.0%
дон 8 11.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце July Mini Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 43 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 July Mini Cup
У середньому топ-44.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 —
2024 2 0 2 з 10
2018 1 0 24 з 35

Останні турніри

—
Maf Marathon 2025 31 травня – 1 червня 2025 · AML · Маямі ігор 13 · перемог 5 · бали 30.50 · допи +2.50 · штраф — · ПУ 3
—
Grand Prix Miami Teams 8–10 листопада 2024 · AML · Маямі ігор 12 · перемог 4 · бали 26.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 1
2 з 10 топ-20.0%
July Mini Cup 22 липня 2024 · AML · Маямі ігор 8 · перемог 4 · бали 24.00 · допи +4.00 · штраф — · ПУ 2
24 з 35 топ-68.6%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 10 · перемог 3 · бали 3.42 · допи — · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
73 гри
Максимум допів за гру
+2.00 · July Mini Cup

Активність

1 ігровий день за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
73 гри · частки рахуються від них
1 9 12.3% 55.6% 5/9
2 10 13.7% 80.0% 8/10
3 5 6.8% 100.0% 5/5
4 9 12.3% 66.7% 6/9
5 6 8.2% 50.0% 3/6
6 7 9.6% 28.6% 2/7
7 7 9.6% 14.3% 1/7
8 6 8.2% 33.3% 2/6
9 6 8.2% 16.7% 1/6
10 8 11.0% 37.5% 3/8
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 5 12.2% 40.0% 2/5
2 6 14.6% 66.7% 4/6
3 4 9.8% 100.0% 4/4
4 3 7.3% 66.7% 2/3
5 3 7.3% 66.7% 2/3
6 2 4.9% 50.0% 1/2
7 4 9.8% 0.0% 0/4
8 4 9.8% 25.0% 1/4
9 4 9.8% 0.0% 0/4
10 6 14.6% 33.3% 2/6
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 25.0% 0.0% 0/2
8 2 25.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 3 18.8% 100.0% 3/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 25.0% 75.0% 3/4
5 2 12.5% 0.0% 0/2
6 4 25.0% 0.0% 0/4
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.2% 0.0% 0/1
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 50.0% 1/2
10 1 12.5% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.