IVA

52 гри ·клубні ігри · остання гра 26 січ 2019
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 січня 2019, The Black Cat School.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 52
Win-rate 36.5% 19/52
Бали 19.43
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 8/14
шериф 50.0% 3/6
мирний 25.9% 7/27
дон 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 51.9%
мафія 14 26.9%
шериф 6 11.5%
дон 5 9.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
52 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
52 гри · частки рахуються від них
1 4 7.7% 50.0% 2/4
2 3 5.8% 0.0% 0/3
3 3 5.8% 66.7% 2/3
4 6 11.5% 0.0% 0/6
5 8 15.4% 62.5% 5/8
6 7 13.5% 28.6% 2/7
7 6 11.5% 50.0% 3/6
8 3 5.8% 33.3% 1/3
9 5 9.6% 60.0% 3/5
10 7 13.5% 14.3% 1/7
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 14.8% 50.0% 2/4
2 2 7.4% 0.0% 0/2
3 2 7.4% 50.0% 1/2
4 3 11.1% 0.0% 0/3
5 2 7.4% 0.0% 0/2
6 5 18.5% 20.0% 1/5
7 3 11.1% 33.3% 1/3
8 2 7.4% 0.0% 0/2
9 1 3.7% 100.0% 1/1
10 3 11.1% 33.3% 1/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 1 16.7% 0.0% 0/1
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 2 14.3% 0.0% 0/2
5 5 35.7% 80.0% 4/5
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 2 14.3% 50.0% 1/2
10 1 7.1% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 2 40.0% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.