Lyuba Sol

20 ігор ·клубні ігри · остання гра 25 тра 2022
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 травня 2022, TusaSF Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 20
Win-rate 70.0% 14/20
Бали 14.73 з них 0.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
дон 100.0% 1/1
шериф 66.7% 2/3
мирний 61.5% 8/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 65.0%
шериф 3 15.0%
мафія 3 15.0%
дон 1 5.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
15 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · №2019
Найбільший штраф
−0.50 · №2022

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.0% 100.0% 1/1
2 1 5.0% 100.0% 1/1
3 2 10.0% 50.0% 1/2
4 1 5.0% 100.0% 1/1
5 3 15.0% 100.0% 3/3
6 4 20.0% 75.0% 3/4
7 5 25.0% 40.0% 2/5
8 1 5.0% 100.0% 1/1
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 1 5.0% 100.0% 1/1
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 15.4% 100.0% 2/2
6 3 23.1% 66.7% 2/3
7 4 30.8% 25.0% 1/4
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.