Piston

47 ігор ·клубні ігри · остання гра 17 лис 2018
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 листопада 2018, The Black Cat School.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 47
Win-rate 46.8% 22/47
Бали 23.38
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.1% 4/7
мафія 54.5% 6/11
шериф 50.0% 3/6
мирний 39.1% 9/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 48.9%
мафія 11 23.4%
дон 7 14.9%
шериф 6 12.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
47 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
47 ігор · частки рахуються від них
1 2 4.3% 0.0% 0/2
2 8 17.0% 75.0% 6/8
3 4 8.5% 25.0% 1/4
4 3 6.4% 33.3% 1/3
5 3 6.4% 33.3% 1/3
6 6 12.8% 33.3% 2/6
7 7 14.9% 57.1% 4/7
8 4 8.5% 25.0% 1/4
9 5 10.6% 60.0% 3/5
10 5 10.6% 60.0% 3/5
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.7% 0.0% 0/2
2 5 21.7% 80.0% 4/5
3 2 8.7% 50.0% 1/2
4 1 4.3% 100.0% 1/1
5 1 4.3% 0.0% 0/1
6 5 21.7% 40.0% 2/5
7 1 4.3% 0.0% 0/1
8 2 8.7% 0.0% 0/2
9 2 8.7% 50.0% 1/2
10 2 8.7% 0.0% 0/2
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 1 16.7% 100.0% 1/1
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 36.4% 75.0% 3/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 28.6% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.