Tania1

31 гра ·клубні ігри · остання гра 22 гру 2018
Santa Clara, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 грудня 2018, The Black Cat School.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 31
Win-rate 41.9% 13/31
Бали 13.08 штраф віднято
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 2/4
мирний 45.0% 9/20
дон 33.3% 1/3
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 64.5%
шериф 4 12.9%
мафія 4 12.9%
дон 3 9.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
25 ігор
Найбільший штраф
−0.50 · №2641

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
31 гра · частки рахуються від них
1 9 29.0% 44.4% 4/9
2 2 6.5% 50.0% 1/2
3 1 3.2% 100.0% 1/1
4 2 6.5% 0.0% 0/2
5 3 9.7% 0.0% 0/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 9.7% 66.7% 2/3
8 4 12.9% 75.0% 3/4
9 5 16.1% 20.0% 1/5
10 2 6.5% 50.0% 1/2
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 20.0% 50.0% 2/4
2 2 10.0% 50.0% 1/2
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 2 10.0% 0.0% 0/2
5 2 10.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 15.0% 66.7% 2/3
8 3 15.0% 66.7% 2/3
9 2 10.0% 0.0% 0/2
10 1 5.0% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 50.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 66.7% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.