Zaychik

42 гри · остання гра 6 лют 2019
New York, NY, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 лютого 2019, New York Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 42 клубні 23 · турнірні 19
Win-rate 52.4% 22/42
Бали 24.05 з них −0.20 допами · штраф віднято Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.33 3 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 5/5
дон 100.0% 3/3
шериф 57.1% 4/7
мирний 37.0% 10/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 64.3%
шериф 7 16.7%
мафія 5 11.9%
дон 3 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце NY/SF Tournament

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 19 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 31 NY/SF Tournament
У середньому топ-23.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 3 з 31
2018 1 0 13 з 35

Останні турніри

3 з 31 топ-9.7%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 5 · бали 5.13 · допи — · штраф — · ПУ 1
13 з 35 топ-37.1%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 12 · перемог 6 · бали 7.24 · допи +−0.20 · штраф −0.40 · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
38 ігор
Найкращий місяць
грудень 2018 — 50.0% (9/18)
Найбільший штраф
−0.40 · Alcatraz Cup

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 5 11.9% 0.0% 0/5
2 8 19.0% 62.5% 5/8
3 3 7.1% 100.0% 3/3
4 7 16.7% 28.6% 2/7
5 3 7.1% 66.7% 2/3
6 3 7.1% 33.3% 1/3
7 2 4.8% 100.0% 2/2
8 5 11.9% 80.0% 4/5
9 3 7.1% 100.0% 3/3
10 3 7.1% 0.0% 0/3
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 14.8% 0.0% 0/4
2 4 14.8% 50.0% 2/4
3 1 3.7% 100.0% 1/1
4 6 22.2% 33.3% 2/6
5 2 7.4% 50.0% 1/2
6 2 7.4% 0.0% 0/2
7 1 3.7% 100.0% 1/1
8 2 7.4% 50.0% 1/2
9 2 7.4% 100.0% 2/2
10 3 11.1% 0.0% 0/3
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 2 28.6% 50.0% 1/2
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 40.0% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.