Solovyoff

90 ігор · остання гра 3 бер 2019
2 турніри ·1× переможець
Mountain View, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 березня 2019, Mafia Bay Area.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 90 клубні 74 · турнірні 16
Win-rate 56.7% 51/90
Бали 53.45 з них −0.05 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.00 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 73.3% 11/15
мирний 55.1% 27/49
мафія 52.4% 11/21
шериф 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 49 54.4%
мафія 21 23.3%
дон 15 16.7%
шериф 5 5.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Alcatraz Cup Qualifications 1

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 16 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 20 Alcatraz Cup Qualifications 1
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 2 0 1 з 20

Останні турніри

19 з 20 топ-95.0%
Alcatraz Cup Qualifications 2 3–9 вересня 2018 · AML ігор 8 · перемог 2 · бали 2.30 · допи +−0.20 · штраф — · ПУ 1
1 з 20 перемога
Alcatraz Cup Qualifications 1 26 серпня 2018 · AML ігор 8 · перемог 7 · бали 7.55 · допи +0.15 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
90 ігор
Найкращий місяць
вересень 2018 — 47.8% (11/23)
Максимум допів за гру
+0.10 · Alcatraz Cup Qualifications 2

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
90 ігор · частки рахуються від них
1 5 5.6% 20.0% 1/5
2 10 11.1% 70.0% 7/10
3 7 7.8% 57.1% 4/7
4 11 12.2% 45.5% 5/11
5 6 6.7% 83.3% 5/6
6 13 14.4% 38.5% 5/13
7 7 7.8% 85.7% 6/7
8 7 7.8% 71.4% 5/7
9 12 13.3% 50.0% 6/12
10 12 13.3% 58.3% 7/12
49 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 6.1% 33.3% 1/3
2 5 10.2% 80.0% 4/5
3 2 4.1% 50.0% 1/2
4 6 12.2% 50.0% 3/6
5 4 8.2% 75.0% 3/4
6 9 18.4% 33.3% 3/9
7 6 12.2% 83.3% 5/6
8 2 4.1% 100.0% 2/2
9 5 10.2% 20.0% 1/5
10 7 14.3% 57.1% 4/7
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.8% 0.0% 0/1
2 3 14.3% 33.3% 1/3
3 5 23.8% 60.0% 3/5
4 3 14.3% 33.3% 1/3
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 2 9.5% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 9.5% 100.0% 2/2
9 2 9.5% 100.0% 2/2
10 2 9.5% 0.0% 0/2
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 13.3% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 1 6.7% 100.0% 1/1
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 3 20.0% 33.3% 1/3
9 3 20.0% 66.7% 2/3
10 3 20.0% 100.0% 3/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.