Mary

39 ігор ·клубні ігри · остання гра 16 гру 2017
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 грудня 2017, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 39
Win-rate 56.4% 22/39
Бали 23.49
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 60.0% 15/25
шериф 50.0% 2/4
мафія 50.0% 4/8
дон 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 64.1%
мафія 8 20.5%
шериф 4 10.3%
дон 2 5.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
39 ігор
Найкращий місяць
листопад 2017 — 62.5% (10/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 8 20.5% 50.0% 4/8
2 4 10.3% 50.0% 2/4
3 5 12.8% 60.0% 3/5
4 3 7.7% 33.3% 1/3
5 5 12.8% 60.0% 3/5
6 3 7.7% 100.0% 3/3
7 5 12.8% 40.0% 2/5
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 5.1% 100.0% 2/2
10 4 10.3% 50.0% 2/4
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 20.0% 60.0% 3/5
2 4 16.0% 50.0% 2/4
3 1 4.0% 100.0% 1/1
4 2 8.0% 50.0% 1/2
5 2 8.0% 50.0% 1/2
6 2 8.0% 100.0% 2/2
7 3 12.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 8.0% 100.0% 2/2
10 4 16.0% 50.0% 2/4
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 50.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 25.0% 50.0% 1/2
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 2 25.0% 50.0% 1/2
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.