Twynkletoes

34 гри ·клубні ігри · остання гра 17 гру 2017
Regina, SK, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 грудня 2017, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 34
Win-rate 52.9% 18/34
Бали 19.55
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.50 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 56.5% 13/23
шериф 50.0% 1/2
мафія 50.0% 3/6
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 67.6%
мафія 6 17.6%
дон 3 8.8%
шериф 2 5.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
34 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 4 11.8% 75.0% 3/4
2 7 20.6% 28.6% 2/7
3 1 2.9% 100.0% 1/1
4 2 5.9% 100.0% 2/2
5 4 11.8% 25.0% 1/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 5.9% 0.0% 0/2
8 6 17.6% 50.0% 3/6
9 6 17.6% 66.7% 4/6
10 2 5.9% 100.0% 2/2
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 13.0% 66.7% 2/3
2 3 13.0% 33.3% 1/3
3 1 4.3% 100.0% 1/1
4 2 8.7% 100.0% 2/2
5 4 17.4% 25.0% 1/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 6 26.1% 50.0% 3/6
9 3 13.0% 66.7% 2/3
10 1 4.3% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 3 50.0% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 66.7% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.