Penguin

39 ігор ·клубні ігри · остання гра 17 бер 2018
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 березня 2018, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 39
Win-rate 61.5% 24/39
Бали 25.39 з них 0.25 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
мафія 62.5% 5/8
мирний 60.0% 12/20
дон 57.1% 4/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 51.3%
мафія 8 20.5%
дон 7 17.9%
шериф 4 10.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
39 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · №1352

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 3 7.7% 66.7% 2/3
2 2 5.1% 50.0% 1/2
3 5 12.8% 40.0% 2/5
4 6 15.4% 66.7% 4/6
5 4 10.3% 50.0% 2/4
6 6 15.4% 83.3% 5/6
7 4 10.3% 75.0% 3/4
8 4 10.3% 50.0% 2/4
9 1 2.6% 0.0% 0/1
10 4 10.3% 75.0% 3/4
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 10.0% 100.0% 2/2
2 1 5.0% 0.0% 0/1
3 2 10.0% 50.0% 1/2
4 4 20.0% 50.0% 2/4
5 3 15.0% 33.3% 1/3
6 2 10.0% 100.0% 2/2
7 1 5.0% 100.0% 1/1
8 2 10.0% 50.0% 1/2
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 2 10.0% 100.0% 2/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 2 28.6% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 42.9% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.