PH

53 гри ·клубні ігри · остання гра 20 тра 2018
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 травня 2018, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 53
Win-rate 58.5% 31/53
Бали 32.93 з них 0.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.50 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 69.2% 9/13
дон 62.5% 5/8
мирний 53.8% 14/26
шериф 50.0% 3/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 49.1%
мафія 13 24.5%
дон 8 15.1%
шериф 6 11.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
46 ігор
Найкращий місяць
листопад 2017 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+0.25 · №1855
Найбільший штраф
−0.50 · №2133

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
53 гри · частки рахуються від них
1 4 7.5% 50.0% 2/4
2 10 18.9% 30.0% 3/10
3 5 9.4% 100.0% 5/5
4 4 7.5% 50.0% 2/4
5 4 7.5% 75.0% 3/4
6 2 3.8% 50.0% 1/2
7 6 11.3% 83.3% 5/6
8 5 9.4% 40.0% 2/5
9 5 9.4% 60.0% 3/5
10 8 15.1% 62.5% 5/8
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.5% 33.3% 1/3
2 6 23.1% 16.7% 1/6
3 3 11.5% 100.0% 3/3
4 1 3.8% 100.0% 1/1
5 3 11.5% 100.0% 3/3
6 1 3.8% 100.0% 1/1
7 2 7.7% 50.0% 1/2
8 1 3.8% 0.0% 0/1
9 3 11.5% 33.3% 1/3
10 3 11.5% 66.7% 2/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 33.3% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 2 15.4% 100.0% 2/2
9 2 15.4% 100.0% 2/2
10 5 38.5% 60.0% 3/5
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 0.0% 0/2
3 2 25.0% 100.0% 2/2
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 25.0% 100.0% 2/2
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.