Tiamat

88 ігор ·клубні ігри · остання гра 21 лип 2018
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 липня 2018, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 88
Win-rate 43.2% 38/88
Бали 41.67 з них 0.75 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 1.22 9 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 4/6
мирний 44.2% 23/52
мафія 40.0% 8/20
дон 30.0% 3/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 52 59.1%
мафія 20 22.7%
дон 10 11.4%
шериф 6 6.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
59 ігор
Найкращий місяць
січень 2018 — 46.7% (7/15)
Максимум допів за гру
+0.25 · №2262
Найбільший штраф
−0.50 · №1683

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
88 ігор · частки рахуються від них
1 11 12.5% 27.3% 3/11
2 5 5.7% 20.0% 1/5
3 4 4.5% 75.0% 3/4
4 10 11.4% 50.0% 5/10
5 11 12.5% 27.3% 3/11
6 5 5.7% 60.0% 3/5
7 13 14.8% 46.2% 6/13
8 11 12.5% 45.5% 5/11
9 10 11.4% 50.0% 5/10
10 8 9.1% 50.0% 4/8
52 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 9.6% 20.0% 1/5
2 3 5.8% 33.3% 1/3
3 3 5.8% 66.7% 2/3
4 8 15.4% 50.0% 4/8
5 6 11.5% 33.3% 2/6
6 3 5.8% 100.0% 3/3
7 9 17.3% 44.4% 4/9
8 6 11.5% 50.0% 3/6
9 6 11.5% 33.3% 2/6
10 3 5.8% 33.3% 1/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 2 33.3% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 20.0% 50.0% 2/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 1 5.0% 0.0% 0/1
5 2 10.0% 0.0% 0/2
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 3 15.0% 33.3% 1/3
8 2 10.0% 0.0% 0/2
9 3 15.0% 66.7% 2/3
10 3 15.0% 66.7% 2/3
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 2 20.0% 0.0% 0/2
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 2 20.0% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.