elibel

61 гра · остання гра 28 бер 2020
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 березня 2020, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 61 клубні 51 · турнірні 10
Win-rate 29.5% 18/61
Бали 19.24 з них −1.30 допами · штраф віднято Середній доп: -0.02
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.33 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 40.0% 2/5
мирний 32.5% 13/40
шериф 25.0% 1/4
мафія 16.7% 2/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 65.6%
мафія 12 19.7%
дон 5 8.2%
шериф 4 6.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 24 з 24 Columbia Cup
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 24 з 24

Останні турніри

24 з 24 топ-100.0%
Columbia Cup 7–8 вересня 2019 · AML · Ванкувер ігор 10 · перемог 2 · бали 1.10 · допи +−0.40 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
35 ігор
Найкращий місяць
серпень 2019 — 29.4% (5/17)
Найбільший штраф
−0.50 · Columbia Cup

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 4 6.6% 50.0% 2/4
2 3 4.9% 33.3% 1/3
3 6 9.8% 16.7% 1/6
4 11 18.0% 54.5% 6/11
5 4 6.6% 0.0% 0/4
6 9 14.8% 33.3% 3/9
7 5 8.2% 20.0% 1/5
8 7 11.5% 14.3% 1/7
9 5 8.2% 20.0% 1/5
10 7 11.5% 28.6% 2/7
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.0% 50.0% 1/2
2 3 7.5% 33.3% 1/3
3 2 5.0% 50.0% 1/2
4 5 12.5% 60.0% 3/5
5 4 10.0% 0.0% 0/4
6 6 15.0% 50.0% 3/6
7 3 7.5% 0.0% 0/3
8 7 17.5% 14.3% 1/7
9 2 5.0% 50.0% 1/2
10 6 15.0% 33.3% 2/6
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 25.0% 0.0% 0/3
4 4 33.3% 50.0% 2/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.