Mollie

28 ігор ·клубні ігри · остання гра 9 тра 2020
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 травня 2020, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 28
Win-rate 32.1% 9/28
Бали 8.90 з них −0.10 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 40.0% 8/20
мафія 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/3
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 71.4%
шериф 3 10.7%
мафія 3 10.7%
дон 2 7.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
28 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.7% 0.0% 0/3
2 3 10.7% 33.3% 1/3
3 6 21.4% 33.3% 2/6
4 2 7.1% 0.0% 0/2
5 3 10.7% 33.3% 1/3
6 3 10.7% 0.0% 0/3
7 2 7.1% 100.0% 2/2
8 2 7.1% 50.0% 1/2
9 3 10.7% 66.7% 2/3
10 1 3.6% 0.0% 0/1
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 15.0% 0.0% 0/3
2 2 10.0% 50.0% 1/2
3 3 15.0% 66.7% 2/3
4 2 10.0% 0.0% 0/2
5 1 5.0% 0.0% 0/1
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 2 10.0% 100.0% 2/2
8 2 10.0% 50.0% 1/2
9 3 15.0% 66.7% 2/3
10 1 5.0% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 66.7% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.