Colin

16 ігор · остання гра 30 тра 2020
Edinburgh, Great Britain
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 травня 2020, Online English Mafia Tournament.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 16 клубні 9 · турнірні 7
Win-rate 56.3% 9/16
Бали 10.18 з них 0.60 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 3.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мирний 55.6% 5/9
шериф 50.0% 2/4
мафія 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 56.2%
шериф 4 25.0%
мафія 2 12.5%
дон 1 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 16 Online English Mafia Tournament
У середньому топ-25.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 4 з 16

Останні турніри

4 з 16 топ-25.0%
Online English Mafia Tournament 30 травня 2020 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 4.18 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · Online English Mafia Tournament
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 12.5% 100.0% 2/2
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 3 18.8% 66.7% 2/3
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 3 18.8% 66.7% 2/3
10 1 6.2% 0.0% 0/1
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 22.2% 100.0% 2/2
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 2 22.2% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.