Seb

170 ігор · остання гра 27 чер 2020
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 червня 2020, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 170 клубні 157 · турнірні 13
Win-rate 46.5% 79/170
Бали 85.05 з них −0.55 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 1.06 16 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 9/15
мирний 47.7% 52/109
мафія 43.3% 13/30
шериф 31.3% 5/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 109 64.1%
мафія 30 17.6%
шериф 16 9.4%
дон 15 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 13 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 16 Online English Mafia Tournament
У середньому топ-63.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 9 з 16
2019 1 0 14 з 20

Останні турніри

9 з 16 топ-56.3%
Online English Mafia Tournament 30 травня 2020 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 2.89 · допи +−0.15 · штраф — · ПУ 1
14 з 20 топ-70.0%
Inaugural Seaside Fruitcake 23 листопада 2019 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 3 · бали 3.42 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
170 ігор
Найкращий місяць
травень 2020 — 28.6% (6/21)
Максимум допів за гру
+0.10 · №5180

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
170 ігор · частки рахуються від них
1 15 8.8% 26.7% 4/15
2 17 10.0% 41.2% 7/17
3 21 12.4% 33.3% 7/21
4 18 10.6% 44.4% 8/18
5 19 11.2% 47.4% 9/19
6 13 7.6% 38.5% 5/13
7 18 10.6% 55.6% 10/18
8 16 9.4% 68.8% 11/16
9 20 11.8% 50.0% 10/20
10 13 7.6% 61.5% 8/13
109 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 8.3% 11.1% 1/9
2 13 11.9% 53.8% 7/13
3 14 12.8% 42.9% 6/14
4 16 14.7% 43.8% 7/16
5 11 10.1% 54.5% 6/11
6 10 9.2% 40.0% 4/10
7 11 10.1% 63.6% 7/11
8 8 7.3% 62.5% 5/8
9 13 11.9% 46.2% 6/13
10 4 3.7% 75.0% 3/4
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 12.5% 0.0% 0/2
3 4 25.0% 0.0% 0/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 4 25.0% 50.0% 2/4
30 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 13.3% 50.0% 2/4
2 1 3.3% 0.0% 0/1
3 3 10.0% 33.3% 1/3
4 2 6.7% 50.0% 1/2
5 3 10.0% 0.0% 0/3
6 2 6.7% 0.0% 0/2
7 6 20.0% 50.0% 3/6
8 1 3.3% 100.0% 1/1
9 3 10.0% 66.7% 2/3
10 5 16.7% 60.0% 3/5
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 1 6.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 20.0% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 6 40.0% 83.3% 5/6
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.